Новини членів Асоціації

15.01.2015

Перекази «Швидка копійка» стали доступними для користувачів WEB-банкінгу «Ощад-24/7»

Ощадбанк запустив новий сервіс, який надає можливість користувачам WEB-банкінгу «Ощад-24/7» здійснювати термінові перекази «Швидка копійка» в національній валюті в режимі онлайн. Таким чином, користувачі WEB-банкінгу можуть отримувати кошти на свій картковий рахунок, а також переказувати гроші тим, хто не має рахунків в Ощадбанку. Через кілька секунд після відправлення переказу адресат одержує SMS-повідомлення з контрольним номером та сумою переказу. Отримати та здійснити переказ можна в майже 4000 установах Ощадбанку, в яких розміщено логотип СТП «Швидка копійка».

«Сьогодні дедалі більше клієнтів при виборі банку зважають на наявність каналів дистанційного обслуговування. Користуючись онлайн-сервісами, клієнти отримують максимум зручностей при мінімальних витратах часу. Тож ми постійно розширюємо можливості для клієнтів. Відтепер користувачі WEB-банкінгу «Ощад-24/7» можуть переказувати гроші за «Швидкою копійкою» родичам, знайомим, всім тим, хто не має карткових рахунків в Ощадбанку, а вони у свою чергу можуть переказувати гроші на картковий рахунок користувачів WEB-банкінгу. Словом, обслуговуватись в Ощадбанку стало ще зручніше», – зазначив директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку Володимир Москаленко.

«Наша мета - перевести обслуговування клієнтів в online, зробивши продукти і сервіси банку максимально комфортними та безпечними для клієнтів. Саме тому ми активно вдосконалюємо наші продукти, використовуючи новітні технології і можливості дистанційних каналів обслуговування», – відзначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Кількість користувачів WEB-банкінгу «Ощад-24/7» перевищила 290 тисяч. Щомісяця до системи підключаються понад 20 тисяч клієнтів та здійснюється понад 80 тисяч операцій.

«Швидка копійка» є лідером серед систем переказів, що працюють виключно в мережі одного банку. Її мережа є найрозгалуженішею порівняно з системами грошових переказів інших банків. Тарифи «Швидкої копійки» є одними з найнижчих на ринку грошових переказів, загальний обсяг операцій у 2014 році становив 2 млрд. 556 млн. грн.


Прес-служба Ощадбанку


Возврат к списку

Курси валют

Курси валют НБУ актуальний курс
100 USD
100 EUR
10 RUB
Середньозважений курс на готівковому ринку актуальний курс
Купівля USD EUR RUB
Продаж USD EUR RUB
Середньоринкові ставки за кредитами, % актуальний курс
UAH
Середньоринкові ставки за депозитами, % актуальний курс
UAH USD
Ціни на банківські метали, грн. за 1г актуальний курс
Купівля Золото 1 154.75 Срібло 13.19
Продаж Золото 1 239.23 Срібло 21.84