Новини членів Асоціації

31.10.2014

Ощадбанк ламає стереотипи

Ощадбанк перетворюється на сучасний банк, зробивши ставку на впровадження всього спектра новітніх технологій. Метою перетворень є максимальна доступність до сервісів Ощадбанку та зручність користування ними.

«Ощадбанк ламає стереотипи. Це вже не стара ощадкаса лише для сплати комунальних платежів, а універсальний банк зі 100% державною гарантією захисту вкладів і найбільшою мережею відділень. Рівень сервісу, стандарти обслуговування, операційна швидкість — усе змінюється кардинально, відповідно до потреб сучасної активної людини і викликів сьогодення», — заявив голова правління АТ «Ощадбанк» Андрій Пишний.

Зміни відбуваються за кількома напрямами:

По-перше, Ощадбанк створює умови для більш активного використання можливостей віддаленого доступу до банківських послуг: web- i mobile-банкінгу «Ощад 24/7». Розвиток цих сервісів кардинально змінює якість обслуговування i надає можливість залучати принципово нову для банку аудиторію — людей з активною життєвою позицією, які підтримують високий темп життя. На сьогодні до web- i mobile-банкінгу Ощадбанку підключено близько 250 000 клієнтів. Приріст цієї аудиторії становить 20 000 користувачів на місяць.

По-друге, інтенсивно розвивається мережа інформаційно-платіжних терміналів, так званих «кіосків» за допомогою яких можна здійснити певні операції: оплатити комунальні послуги, поповнити телефонний рахунок, здійснити переказ коштів тощо. Наразі функціонує близько 1000 терміналів. Їх кількість планується подвоїти протягом кількох місяців. Важливо, що як кіоски, так i банкомати Ощадбанку працюють також і з картками інших банків.

По-третє, ми розпочали процес модернізації відділень. Оновлені банківські офіси оснащені таким чином, щоб максимально спростити роботу з клієнтом: просторі приміщення, багато операційних кас, присутність у залі обслуговування менеджерів-консультантів. До кінця 2014 року планується відкрити близько 100 відділень нового формату, а наступного року вони відкриватимуться щотижня.

Разом із цими перетвореннями Ощадбанк пропонує нову ідеологію i новий погляд на перспективи розвитку державних банків, які в усьому світі відіграють ключову роль у фінансовій системі і є найбільшими інвесторами національних економік.

Детальніше у нашому медійному релізі press.oschadnybank.com/oshhadbank-zlamuye-stereotypy


Возврат к списку

Курси валют

Курси валют НБУ актуальний курс
100 USD
100 EUR
10 RUB
Середньозважений курс на готівковому ринку актуальний курс
Купівля USD EUR RUB
Продаж USD EUR RUB
Середньоринкові ставки за кредитами, % актуальний курс
UAH
Середньоринкові ставки за депозитами, % актуальний курс
UAH USD
Ціни на банківські метали, грн. за 1г актуальний курс
Купівля Золото 1 154.75 Срібло 13.19
Продаж Золото 1 239.23 Срібло 21.84