Новини членів Асоціації

29.09.2014

Дельта Банк оптимізує систему комунікацій із клієнтами

Дельта Банк впровадив систему комунікацій Oracle Siebel CRM, на базі якої також реалізовуються ефективні системи управління маркетинговими кампаніями.


Дотримуючись своєї місії в наданні доступних, сучасних та якісних послуг, які задовольняють потреби клієнтів, Дельта Банкоб'єднав в рамках єдиної системи роботу з такими каналами як контакт-центр, Інтерет-банк myDELTA, SMS, email, Direct mail і комунікації, здійснювані через відділення. Це дозволило істотно знизити інформаційне навантаження на клієнта і значно підвищити результативність кожної взаємодії.


«В умовах, що склалися, Дельта Банк залишається одним з найбільш активних на ринку. Ми постійно виводимо новіпродукти і запускаємо акції для клієнтів, тому при виборі рішення одним з найбільш пріоритетних факторів для нас був часна підготовку та запуск нових кампаній. Завдяки Oracle Siebel CRM нам вдалося скоротити цей період з декількох днів додекількох годин, а наші клієнти тепер можуть оперативно отримувати персоналізовані пропозиції по зручному каналу з урахуванням мовних і продуктових уподобань », – коментує Іван Гриценко, директор департаменту цільового маркетингуі клієнтської аналітики АТ «Дельта Банк».


У найближчих планах Дельта Банку реалізувати комунікацію з клієнтами в режимі реального часу. Наприклад, принедостатній кількості коштів при знятті грошей у банкоматі, клієнту відразу ж на екран разом із вибаченнями можуть бутививедені адреси найближчих до нього відділень, а також банкомати та відділення, що знаходяться поблизу його будинку.Такий підхід дозволить заощадити час клієнта і допоможе правильно спланувати подальші дії. Це стає можливим за рахунок використання єдиної системи при роботі з усіма каналами, яка може забезпечити час реакції Siebel CRM на зміну даних до 18мілісекунд.


Возврат к списку

Курси валют

Курси валют НБУ актуальний курс
100 USD
100 EUR
10 RUB
Середньозважений курс на готівковому ринку актуальний курс
Купівля USD EUR RUB
Продаж USD EUR RUB
Середньоринкові ставки за кредитами, % актуальний курс
UAH
Середньоринкові ставки за депозитами, % актуальний курс
UAH USD
Ціни на банківські метали, грн. за 1г актуальний курс
Купівля Золото 1 090.92 Срібло 12.59
Продаж Золото 1 151.42 Срібло 20.76