Новини членів Асоціації

27.08.2014

Ощадбанк впровадив технологію випуску платіжних карток без ПІН-конвертів

Ощадбанк запровадив технологію випуску неперсоніфікованих платіжних карток без ПІН-конвертів. Відтепер клієнт самостійно обирає зручний для нього ПІН-код у момент отримання картки.

Банк випускає неперсоніфіковані (миттєві) картки без нанесення імен та прізвищ їх держателів на базі міжнародних платіжних систем MasterCard і VISA.

«Завдяки власному потужному процесингу Ощадбанк постійно розширює спектр сучасних дистанційних каналів обслуговування та інноваційних карткових продуктів для максимального задоволення очікувань і потреб клієнтів. Відтак, впровадження карток без ПІН-конвертів робить користування ними ще зручнішим: при отриманні картки клієнт сам встановлює ПІН-код, який йому зручно та просто запам’ятати. Нова технологія має й інші переваги. По-перше, клієнти отримуватимуть картки в коротший термін, ніж раніше. По-друге, відмова від друку ПІН-конвертів знижує ризик розкриття ПІН-коду третім особам, а значить, захист персональних даних клієнта став більш надійним», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Крім цього, такі картки дають змогу уникати випадків обов’язкового перевипуску картки у зв’язку з втратою ПІН-конверта. Випадки, коли клієнт забув ПІН-код, також порідшають, адже забути самостійно встановлений код набагато складніше, ніж комбінацію цифр, автоматично обрану системою.

«Сьогодні Ощадбанк зазнає докорінних змін. Ми змінюємося і технологічно, і зовні, і ментально, адже саме цього чекають від нас клієнти. Ощадбанк – незмінний атрибут української держави, і ми готові до якісних перетворень заради розвитку та процвітання України», – зауважив Антон Тютюн.


Возврат к списку

Курси валют

Курси валют НБУ актуальний курс
100 USD
100 EUR
10 RUB
Середньозважений курс на готівковому ринку актуальний курс
Купівля USD EUR RUB
Продаж USD EUR RUB
Середньоринкові ставки за кредитами, % актуальний курс
UAH
Середньоринкові ставки за депозитами, % актуальний курс
UAH USD
Ціни на банківські метали, грн. за 1г актуальний курс
Купівля Золото 1 090.92 Срібло 12.59
Продаж Золото 1 151.42 Срібло 20.76