Новини членів Асоціації

27.08.2014

Дельта Банк списує кредитну заборгованість пораненим і загиблим у зоні АТО бійцям

На засіданні Ради директорів АТ « Дельта  Банк » від  13 серпня 2014  року  було прийнято рішення списувати заборгованість за наданими банком кредитами військовослужбовцям ,  які були поранені або вбиті в ході проведення антитерористичної операції на сході України .


Родичі  поранених або загиблих у зоні АТО бійців можуть звернутися до Дельта Банку для списання  кредитного  боргу військового. Для цього треба надати  документи,  на підставі яких банк спише заборгованість .


Заборгованість  по кредитним договорам  списується всім бійцям , які постраждали або загинули під час проходження військової служби в зоні АТО,  про яких Дельта Банку вдалося отримати інформацію .  Оскільки централізованої системи отримання даних про поранених і загиблих немає ,  виникають складнощі. Тому Дельта Банк  розіслав запити  на отримання такої інформації у всі можливі джерела ,  а саме Національну Гвардію України ,  Службу безпеки України ,  Міністерство оборони України та прикордонні війська.  На жаль, н а сьогоднішній день банк отримує дані в повному обсязі тільки від самих громадян.


Возврат к списку

Курси валют

Курси валют НБУ актуальний курс
100 USD
100 EUR
10 RUB
Середньозважений курс на готівковому ринку актуальний курс
Купівля USD EUR RUB
Продаж USD EUR RUB
Середньоринкові ставки за кредитами, % актуальний курс
UAH
Середньоринкові ставки за депозитами, % актуальний курс
UAH USD
Ціни на банківські метали, грн. за 1г актуальний курс
Купівля Золото 1 162.41 Срібло 12.36
Продаж Золото 1 230.62 Срібло 20.62