Новини членів Асоціації

19.08.2014

Зберігайте спокій і депозити в Ощадбанку за підвищеними процентними ставками

Ощадбанк підвищив процентні ставки за депозитами фізичних осіб у гривні, доларах США та євро, тим самим довівши їх до середньоринкового рівня.

У національній валюті підвищено депозитні ставки на весь діапазон строків. Так, ставки за депозитами у гривні виросли в середньому більш ніж на 2% річних. При цьому підвищення ставок стосується як короткострокових, так і довгострокових вкладів. Таким чином, за вкладами у гривні клієнти Ощадбанку можуть одержати до 19,5% річних.

Ощадбанк завжди прагне запропонувати своїм клієнтам найзручнішу лінійку вкладів та найвигідніші умови за ними. Так, згідно з останнім підвищенням процентних ставок за вкладами в доларах США клієнт може одержати до 8,75% річних, за вкладами в євро — до 6,5% річних. При цьому Ощадбанк пропонує клієнтам відкрити депозитний вклад в іноземній валюті на широкий діапазон строків — від 7 днів до 3 років та вибрати найбільш оптимальний для себе спосіб одержання відсотків — наприкінці строку дії депозитного договору, щомісяця або щоквартально.

«Ставки за депозитами в Ощадбанку відповідають середньоринковому рівню. В Ощадбанку не ризикують і надійно зберігають гроші, виплачуючи за них належні відсотки. Отже, наші ставки - ціна спокою вкладника, впевненого в надійності банку. Крім того, відкривши депозит в Ощадбанку, клієнт отримує найбільший привілей, який не може надати жодний банк в Україні, - стовідсоткову державну гарантію повернення вкладів фізичних осіб», - зазначив заступник голови правління Антон Тютюн.


Возврат к списку

Курси валют

Курси валют НБУ актуальний курс
100 USD
100 EUR
10 RUB
Середньозважений курс на готівковому ринку актуальний курс
Купівля USD EUR RUB
Продаж USD EUR RUB
Середньоринкові ставки за кредитами, % актуальний курс
UAH
Середньоринкові ставки за депозитами, % актуальний курс
UAH USD
Ціни на банківські метали, грн. за 1г актуальний курс
Купівля Золото 1 090.92 Срібло 12.59
Продаж Золото 1 151.42 Срібло 20.76